Johannes De Groot tillskriven oljemålning

258384

DE GROOT, Johannes W. Simon (1877-1956), tillskriven: Kustmotiv med figurer, signerad J m De Groot, olja på, ca 50x60 cm

Fack 15

Budhistorik (9 bud)
1388667
1388626
750
1388527
700
1385175
600
1384571
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.