Klaffbord empirestil

258379

KLAFFBORD, 1800-talets slut, empirestil, fanérat i mahogny och idegran, beslag och hjultrissor i mässing, höjd 76 118x91 cm

Bruksslitage, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 8

Klaffbord empirestil

Budhistorik (13 bud)
1388581
1 300
1388488
1388437
1388405
1388404
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.