Skulptur signerad A.Pisani

258376

OKÄND KONSTNÄR (samtida): Äpple med hand, signerad och daterad A.Pisani 1974, numrerad 76/1000, vitmetall, höjd 8 cm

Konst, Skulptur

Monter 15

Skulptur signerad A.Pisani

Budhistorik (5 bud)
1388180
500
1388162
450
1388049
1383648
1383224

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.