Jean Austruy för Vallauris

258374

SERVERINGSGARNITYR, 4 dlr, 1960-tal, Jean Austruy för Vallauris, lergods, fatets bredd 37 cm

Trippelskål med lagning

Keramik/Porslin

Monter 15

Jean Austruy för Vallauris

Budhistorik (4 bud)

1386571
1384883
950
1384851
750
1384709
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.