Oidentifierad konstnär oljemålning

258373

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Nakenmodeller, otydligt signerad, olja på duk, 120x100 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (19 bud)
1388592
1 400
1388589
1 300
1388588
1388580
1388564

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.