Skåp Louis XVI-stil

258371

SKÅP, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, fanérat i olika träslag, dekordelar i förgylld brons, dörrpar med plaketter i relief med figurscener, höjd 98, 124x39 cm, nyckel finns att avhämta i Utlämningen

Stenskiva saknas, Smärre fanerbortfall, överdel med fuktringar

Rum 2

Skåp Louis XVI-stil

Budhistorik (15 bud)
1388167
1387117
2 800
1386541
2 600
1386283
2 400
1386258

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.