Taklampa Louis XVI-stil

258370

TAKLAMPA, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, mässing och patinerad plåt, höjd ca 115 cm

Kupa saknas, lös dekordel medföljer, skador och lagningar

Belysning

Rum 8

Taklampa Louis XVI-stil

Budhistorik (13 bud)
1388375
1 600
1388368
1388372
1388368
1 400
1388361
1 300

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.