Kaptensbar Dyrlund

258368

BARSKÅP, på hjul, utfällbart, sk "Captain's bar", Dyrlund, Danmark, formgivet på 1960-talet, fanérat med teak, beslag samt detaljer i mässing, islådor i stål, mått stängd: höjd 90, 59x45 cm; mått öppen: höjd 90, 180x29 cm; nyckel finns

Ytslitage, smärre fanerskador

Rum 10

Kaptensbar Dyrlund

Budhistorik (22 bud)
1388538
7 200
1388537
7 000
1388532
6 800
1388463
6 600
1388055
6 400

Slutpris SEK:
7 200
690 EUR, 810 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.