Skrivbord Louis XV-stil

258366

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, fanérat i mahogny, sarg med lådor, beslag och ornament i förgylld brons, skrivyta i konstskinn, höjd 82, 168x92 cm

Smärre släpp och fanerbortfall

Rum 2

Skrivbord Louis XV-stil

Budhistorik (9 bud)
1386279
3 600
1386278
3 400
1386277
3 200
1386276
1386275

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.