Väggpendyl 1900-talets mitt

258358

VÄGGPENDYL, 1900-talets mitt, förgylld och bronserad dekor av voluter och äggstav, krönet med urna, höjd ca 95 cm, uppdragsnyckel medföljer

Klockor/Ur

Rum 3

Väggpendyl 1900-talets mitt

Budhistorik (15 bud)
1388091
1387567
1 900
1388067
1 900
1387567
1 600
1388066

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.