Susanne Sylwan-Pollak olja resp. akvarell

258357

SYLWAN-POLLAK, Susanne (född 1924): Figurkompositioner, 2 st, olja på duk resp blandteknik på papper, en otydligt signerad, 94x135 resp. 56x77 cm

Gulnad och smärre ytskador

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (11 bud)
1388256
1388254
1388255
1388254
1388252
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.