Gunnar Nordström oljemålning

258356

NORDSTRÖM, Gunnar (född 1921): Skogsmotiv, signerad G Nordström, olja på duk, 81x65 cm

Konst, Måleri

Fack 3

Gunnar Nordström oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1388468
1388467
1388466
750
1387884
700

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.