Blombord

258353

BLOMBORD, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, skuren dekor av bl a fleuroner, insats i zinkplåt, höjd ca 58, 120,5x27,5 cm

Bruksslitage

Rum 4

Blombord

Budhistorik (5 bud)
1388432
900
1386961
700
1386200
1383320
1383282

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.