Orientmatta

258350

ORIENTMATTA, ca 185x100 cm

Slitage, skador

Mattor/Textilier

Rum 3

Orientmatta

Budhistorik (13 bud)
1391051
1391045
1391050
950
1391045
850
1391049

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.