Spegel 1800-tal

258347

SPEGEL, 1800-talets andra hälft, pastellage, Frankrike, kvicksilverfolierat glas, dekor i mässing, bemålad, baksida otydligt märkt, 94x63 cm

Slitage och skador

Speglar

Rum 6

Spegel 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
1388536
1388535
950
1388534
900
1388533
850
1388443

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.