Champagnekylare

258346

CHAMPAGNEKYLARE, 1900-tal, glas med överdel och hänklar i nysliver, höjd 21,5 cm

Smärre slitage

Diverse

Monter 15

Champagnekylare

Budhistorik (8 bud)
1388516
900
1388515
650
1388195
600
1388110
550
1388064
500

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.