Champagnekylare

258345

CHAMPAGNEKYLARE, 1900-tal, försilvrad mässing, höjd 23,5 cm

Slitage

Diverse

Monter 15

Champagnekylare

Budhistorik (18 bud)
1384743
1 400
1388510
1 300
1384743
1388509
1384743
950

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.