Champagnekylare

258344

CHAMPAGNEKYLARE, 1900-tal, försilvrad mässing, hänklar i form av lejonmaskaroner, höjd ca 20 cm

Slitage

Diverse

Monter 15

Champagnekylare

Budhistorik (33 bud)
1386480
1386407
2 800
1386291
2 600
1385884
2 400
1386290
2 400

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.