Champagnekylare

258343

CHAMPAGNEKYLARE med hänklar, 1900-tal, Louis XV-stil, märkt undertill silverplated England, höjd 26 cm

Slitage, fot med bucklor

Diverse

Monter 15

Champagnekylare

Budhistorik (11 bud)
1386121
1384742
1 900
1384742
1 600
1386120
1384742

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.