Vagnslyktor 1 par

258340

VAGNSLYKTOR, 1 par, 1900-tal, krönta med örnar, elektrifierade, mässing samt svartlackerade, fasettslipade glas, höjd ca 80 cm

Slitage, ej funktionstestade

Belysning

Monter 15

Vagnslyktor 1 par

Budhistorik (31 bud)
1388652
3 200
1386533
1388647
2 800
1386533
2 600
1386374
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.