Fredrik Jacobssen oljemålning

258327

JACOBSSON, Fredrik (född 1960): "Dammen", signerad och daterad a tergo Fredrik Jacobssen -93, olja på pannå, 40x40 cm

Konst, Måleri

Fack 16

Fredrik Jacobssen oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1388506
700
1385562
650
1385562
450
1386939
1385562

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.