Oljemålning Mauritz Lindqvist

258314

LINDQVIST Mauritz (1884-1941): "Vid flodens strand", signerad M Lindqvist, olja på duk, 95x120 cm

Lagningar

Konst, Måleri

Rum 11

Oljemålning Mauritz Lindqvist

Budhistorik (4 bud)

1387373
1384213
1384212
1383577

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.