Ander Zorn Gulli II

258313

ZORN, Anders (1860-1920): "Gulli II", 1918, signerad Zorn, etsning, 19,7x14,8 cm
LITTERATUR: Asplund 280, ZG 280

Omfattande fläckar, gulnat

Kundcenter

Ander Zorn Gulli II

Budhistorik (6 bud)
1387761
2 600
1384522
2 400
1387760
1384522
1382485

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.