Walter Bengtsson komposition

258312

BENGTSSON, Walter (född 1927): Triptyk, komposition, mogramsignerad och daterad WB -64, relief i bemålad emalj, 60x75 cm

Konst, Måleri

Rum 8

Walter Bengtsson komposition

Budhistorik (11 bud)
1388051
4 400
1388050
4 200
1388048
1388026
1387394
2 400

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.