Italiensk skola 1800-tal

258308

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Italiensk skola 1800-tal): Bondlunch, olja på duk, ca 27x33 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Italiensk skola 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
1387728
1 800
1387727
1 700
1387726
1 600
1387726
1387725
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.