Peter Dahl färglitografi

258306

DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel 25, signerad Peter Dahl, färglitografi, 42x58 cm, epistel medföljer

Rum 8

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (11 bud)
1385532
1387910
1385532
1 900
1387909
1 800
1385532
1 700

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.