Peter Dahl färglitografi

258305

DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel 56, signerad Peter Dahl, färglitografi, 42x29 cm, epistel medföljer

Rum 5

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (6 bud)
1387934
550
1386998
500
1386630
450
1386601
1386189

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.