Gunnar Lampa oljemålning

258304

LAMPA, Gunnar (1873-1952) Utsikt mot Gamla Stan - Stockholm, signerad och daterad Gunnar Lampa 1920, olja på duk, 64,5x80,5 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 2

Gunnar Lampa oljemålning

Budhistorik (15 bud)
1387890
7 000
1387888
6 800
1387887
6 600
1387882
6 400
1387876
6 200

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.