Eldhundar 1 par

258303

ELDHUNDAR, 1 par, 1800-tal, régencestil, gjutjärn och mässing, längd 46, höjd 50 cm

Bruksslitage

Diverse

Rum 15

Eldhundar 1 par

Budhistorik (5 bud)
1383361
1383360
850
1383205
1382464
1382453

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.