Peter Dahl färglitografi

258302

DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel 6, signerad Peter Dahl, färglitografi, 42x29 cm, epistel medföljer

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (21 bud)
1385357
1 900
1386506
1 800
1385357
1 700
1385531
1 600
1385357

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.