Juan Pedro Fabra Guemberenas fotografi

258299

FABRA GUEMBERENAS, Juan Pedro (född 1971): Ur verket True Colors, signerad och daterad a tergo 2002, fotografi, 40x39 cm

Konst, Fotografi

Monter 32

Budhistorik (31 bud)
1387928
4 400
1387899
4 200
1387927
1387899
3 800
1387926
3 600

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.