Richard Lindström oljemålning

258298

LINDSTRÖM, Richard (1882-1943): Tremastare i stilltje, signerad Richard Lindström, olja på duk, 100x81 cm; intyg a tergo av dottern Susanne Hagerman

Duklagning, dukskador

Konst, Måleri

Rum 12

Richard Lindström oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1387994
1 600
1387830
1387829
1387417
1386568

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.