Oskar Bergman akvarell

258297

BERGMAN, Oskar (1879-1963): "Stora Hoparegränd", signerad och daterad Oskar Bergman 1954, akvarell, 64,5x47 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Oskar Bergman akvarell

Budhistorik (22 bud)
1387985
7 000
1387982
6 800
1387983
6 800
1387982
6 600
1387981
6 400

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.