Lennart Rodhe oljemålning

258296

RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, monogramsignerad LR, olja på duk, 65x65 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Lennart Rodhe oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1387468
1 700
1387403
1 600
1387050
1386671
1386131

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.