Lennart Rodhe oljemålning

258295

RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, monogramsignerad LR, olja på duk, 65x65 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Lennart Rodhe oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1387717
1387716
2 800
1387465
2 600
1387430
2 400
1386688

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.