Olle Bonniér objekt

258294

BONNIÉR, Olle (född 1925): Objekt, signerad O Bonniér, olja på pappmassa, höjd 20, längd 48 cm

Slitage, hål för upphängning

Konst, Måleri

Kundcenter

Olle Bonniér objekt

Budhistorik (4 bud)

1387889
1 700
1385084
1 600
1384423
950
1383143

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.