Sven Lidberg oljemålning

258293

LIDBERG, Sven (född 1944): Fiskare, signerad Sven Lidberg, olja på av konstnären förfärdigad pannå/ram i ett stycke, 34(-51)x22(-39) cm

Konst, Måleri

Rum 11

Sven Lidberg oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1386686
2 800
1386683
2 400
1385058
1 900
1383928
1 600
1382818

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.