Sixten Lundbohm oljemålning

258292

LUNDBOHM, Sixten (1895-1982): Kolonner, stämpelsignerad Lundbohm, olja på pannå, 40x49 cm

Smärre repor

Konst, Måleri

Rum 17

Sixten Lundbohm oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1387139
4 200
1387160
1387139
3 400
1384888
3 200
1386229
3 200

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.