Peter Dahl färglitografi

258291

DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel 72, signerad Peter Dahl, färglitografi, 42x29 cm, epistel medföljer

Fack 13

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (14 bud)
1387880
1 400
1387581
1 300
1385839
1384979
1385838

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.