Eldhundar 1 par

258290

ELDHUNDAR, 1 par, 1800-tal, gjutjärn och mässing, längd 27, höjd 17 cm

Bruksslitage

Diverse

Monter 13

Eldhundar 1 par

Budhistorik (10 bud)
1388006
750
1387998
700
1387987
650
1386951
600
1386780
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.