Hörnskåp Kina 1900-tal

258288

HÖRNSKÅP, 1900-talets andra hälft, Kina, bemålat i svart, bronserad dekor av landskap, krönt av knoppar, 2 pardörrar samt 1 låda, höjd ca 149, 85x60 cm

Slitage

Rum 14

Hörnskåp Kina 1900-tal

Budhistorik (2 bud)

1388023
1386675

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.