Eldhundar 1 par

258287

ELDHUNDAR, 1 par, 1800-tal, gjutjärn och mässing, längd 35, höjd 18 cm

Bruksslitage

Diverse

Monter 13

Eldhundar 1 par

Budhistorik (17 bud)
1387507
1 300
1387446
1387506
1387446
1386190

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.