Sven Erik Jakobsson litografi

258285

JAKOBSSON, Sven Erik (född 1934): Pingviner, signerad Sven Erik Jakobsson, numrerad 10/295, litografi, 22x27,5 cm

Fack 13

Sven Erik Jakobsson litografi

Budhistorik (3 bud)

1387568
1387462
1386868

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.