Byrå senbarock 1700-tal

258284

BYRÅ, 1700-tal, senbarock, Fredrik I:s tid, uppsats med 3 lådor, fanér i alrot samt björk, förgyllda beslag, höjd 96, 120x57 cm

Slitage, renoverad och kompletterad

Rum 14

Byrå senbarock 1700-tal

Budhistorik (29 bud)
1387522
6 400
1387521
6 200
1387520
6 000
1387519
5 800
1387518
5 600

Slutpris SEK:
6 400
611 EUR, 687 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.