Pelarbord mahognyfaner

258280

PELARBORD, 1800-tal, nyrokoko, fanerat med mahogny, höjd 66, 114x68 cm

Smärre fanerskador, slitage

Rum 11

Pelarbord mahognyfaner

Budhistorik (4 bud)

1387885
600
1387199
550
1387392
500
1387199

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.