Pelarbord björkfaner

258277

PELARBORD, 1800-tal, fanerat med flambjörk, på lejontassar, höjd 75, 123x87 cm

Fanerskador, slitage

Rum 11

Pelarbord björkfaner

Budhistorik (9 bud)
1387744
1387198
750
1387743
700
1387198
650
1387740
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.