illustrerade böcker om första världskriget

258275

BÖCKER, 4 band, "Illustrierte Gesschichte des Weltkrieges1914-15"

Slitage och skador

Böcker/Kartor, Historia

Monter 13

Budhistorik (13 bud)
1387754
900
1387753
850
1387667
1387416
750
1387258
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.