Stolar och bord 1960-tal

258274

STOLAR, 5 st, LAMPBORD, 1960, stomme i svärtad bok, flätad sits, avsmalnande ben, bordet med tre ben, stolarnas sitthöjd ca 45, bordets höjd 53 maxlängd 75 cm

Slitage

Rum 17

Stolar och bord 1960-tal

Budhistorik (3 bud)

1387723
1385943
1383657

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.