Jockum Nordström litografi

258272

NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Jag följer foten", signerad och numrerad Jockum 162/250, litografi, 60x85 cm; oramad

Kundcenter

Jockum Nordström litografi
Budhistorik (7 bud)
1387933
4 600
1387932
4 400
1387931
4 200
1385049
3 200
1385048

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.