Jockum Nordström litografi

258271

NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Every neighbour is a customer", signerad och numrerad Jockum 208/250, färglitografi, 61x84 cm; oramad

Kundcenter

Jockum Nordström litografi

Budhistorik (4 bud)

1388017
4 800
1386573
4 200
1383127
3 800
1382387

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.